Найкращі українські букмекери

Останні пропозиції від кращих букмекерів

Фаворит промокод 2020: ** FAV… ** – Перша ставка відшкодована

Фаворит промокод 2020: ** FAV… ** – Перша ставка відшкодована

Почніть з нашого ексклюзивного Фаворит промокод, що діє протягом 2020 року. Фаворит промокод 2020 Favorit.com.ua…

Бонус код Леон 2020: ** LEON…** – до 50 доларів

Бонус код Леон 2020: ** LEON…** – до 50 доларів

Почніть з нашого ексклюзивного бонусного коду Леон, що діє протягом 2020 року. Бонус код Леон…

Промокод ФОНБЕТ 2020: ** FON… ** – перший внесок подвоєний

Промокод ФОНБЕТ 2020: ** FON… ** – перший внесок подвоєний

Почніть з нашого ексклюзивного Промокод ФОНБЕТ, що діє протягом 2020 року. Промокод ФОНБЕТ 2020 Реєстрація…

Промокод БК Зенит 2020: **ZEN…** – Freebet на суму до 3000 рублів

Промокод БК Зенит 2020: **ZEN…** – Freebet на суму до 3000 рублів

Почніть з нашого ексклюзивного бонусного коду Зенiт Вiн, що діє протягом 2020 року. Промокод БК…

Промокод Riobet 2020: *RIOMAX* – $15 бонус

Промокод Riobet 2020: *RIOMAX* – $15 бонус

Реєструйтеся на сайті букмекера , вказуйте промокод Riobet і отримуйте привітальні бонуси від контори. Промокод…

Код бонуса Bet365 2020: *365APP*

Код бонуса Bet365 2020: *365APP*

Розміщуйте свої ставки і отримуйте бонуси від відомих букмекерів. Код бонуса Bet365 Реєстрація за допомогою…

Фанати спорту часто не обмежується тим, що вболівають за улюблену команду на стадіоні або сидячи перед екраном телевізора, але також багато з них знаходять в собі сили зробити власний прогноз, ризикнувши при цьому своїми грошима. Зовсім скоро така категорія гравців активізується, оскільки буквально кілька тижнів залишилося до початку головних європейських чемпіонатів, а значить, і багато букмекерiв знову будуть готові прийняти, як нових гравців, так і вже існуючих клієнтів. До речі, кажучи про букмекерськi контори, варто відзначити що таких майданчиків на сьогоднішній день дійсно чимало, в тому числі, і у українських гравців є непоганий вибір серед майданчиків, які можуть вважатися дійсно непоганими і надійними. Отже, сьогодні ми поговоримо про головні сайтах для ставок, які популярні серед українських гравців. Звичайно, ми детально проаналізуємо кожний майданчик з цілого набору всіляких параметрів, що і дозволить нам зробити певні висновки. Звичайно, ми розглянемо, в тому числі, і бонусні пропозиції, які здатні запропонувати кожен з букмекерів, а також проаналізуємо ігровий функціонал сайтів і дізнаємося, наскільки зручно користуватися послугами, які надаються. Отже, мова піде головним чином про 3 букмекерськи контори, а саме про Фаворит, 1xbet і Фан Спорт. Звичайно, статуси цих контор досить-таки різні, проте це не заважає цим майданчикам залишатися досить-таки популярними серед вітчизняних гравців. Отже, давайте приступимо і почнемо з Фаворит.

Фаворит

Фонбет

БК Фаворит – це очевидно далеко не найвідоміший букмекер на світовому ринку ставок, втім, серед українських любителів ставок на спорт саме цей майданчик користуються гарною популярністю. Так, що стосується пропонованих послуг, то тут Фаворит, в цілому, пропонує стандартний набір спортивних напрямків, а також розпис від цього букмекера цілком порівнянна з тим, що ми бачимо і у найближчих конкурентів. Що стосується коефіцієнтів, то цей параметр однозначно не може вважатися плюсом Фаворит, оскільки показники цієї БК поступаються, в тому числі, і вітчизняним букмекерам. Втім, варто розуміти, що коефіцієнти це зовсім не визначальний параметр і зовсім не є головним чинником при виборі букмекера. Багато гравців схили приділяти особливу увагу live розділу, і за цим параметром Фаворит, в цілому, схожий на багато вітчизняних контор. Так, нічого видатного ми тут не бачимо, втім, і відвертих недоліків БК також не має.

На зорі свого розвитку Фаворит працювали практично iз повним листом популярних платіжних систем. Це було дуже зручно для гравцiв але в 2016 році було прийнято дуже дивне рішення відмовитися від співпраці з популярними Webmoney і Qiwi. Зараз внести гроші на рахунок можна по банківській карті (з якої переклад на рахунок може йти до доби!) Або моментально через Яндекс-гроші, Neteller, Moneta.ru і Ecopayz. Не дуже зручно і те, що для кожної системи свій гаманець, але це така необхідність. Кілька разів доводилося виводити різні суми з гаманців. До золотих стандартів Pinnacle, можливостi Фаворит звичайно не дотягують, але протягом робочого дня всі виплати зазвичай приходять в пункт призначення. Правда, були як то проблеми з Ківі. Доводилося виводити маленькими сумами кілька днів поспіль. Але в середньому по ринку швидкість виплат цілком прийнятна.

Цiкаво, що Фаворит пропонує гравцям, в тому числі, і повноцінний мобільний застосунок, скористатися яким можна, якщо вы будете працювати з букмекером з планшетів і смартфонів. Сайт транслює найбільш цікаві спортивні події, і така і можливість перегляду матчів є i в застосунку, однак за умови здійснення депозиту сумою на 10 євро або вище. Підійде будь-яка валюта у відповідному еквіваленті. Варто відзначити, що гравцям доступна i мобільна версія і в цілому обидва цi продукта працюють досить-таки якісно і не викликають ніяких нарікань. За своїм функціоналом як застосунок, так i мобільна версія володі є всіма функціями що і основний сайт. В цiлому, варто відзначити, що ця контора надає досить високий рівень послуг за мірками українського ринку і саме це пояснює відмінну популярність букмекерської контори саме серед українських гравців. Звичайно, деякі аспекти роботи з майданчиком можуть викликати певні суперечності, однак в цілому той арсенал пропонованих послуг, який можна знайти на Фаворит, є більш ніж достатнім для багатьох українських гравців, а значить ця контора може займати місце в списку найбільш популярних платформ на вітчизняному ринку.

1xbet

Насамперед поговоримо про відомого букмекера 1xbet. Отже, ця платформа для ставок популярна, в тому числі, і на території України, що обумовлено, в першу чергу, високим рівнем якості послуг, що надаються. На 1xbet і ви завжди знайдете багату лінію, яка включає в себе величезний набір доступних спортивних напрямків, а також розпис не викликає ніяких питань. Говорячи про коефіцієнти на 1xbet, варто відзначити, що цей параметр також є однією з сильних сторін цього продукту. Нарешті, популярний live розділ 1xbet опрацьован також цілком добротно, а наявність особливих можливостей у вигляді унікальних ставок, а також опцій на зразок страхування своїх прогнозів дозволяє говорити про те, що загальний вибір доступних ігрових можливостей на 1xbet більш ніж гідний.

З 1xbet більш ніж приємно працювати, в тому числі, і плані фінансових можливостей, наданих цією конторою. Список доступних платіжних платформ тут дійсно великий і до вибору гравців пропонуються не тільки банківські карти, але також і самі різні платіжні платформи. Таким чином, пропонованой різноманітністi буде більш ніж достатньо для величезної кількості гравців. Зручно, що багато з пропонованих опцій доступни як для депозиту, так і для виведення коштів. Однак, гравцям все ж варто враховувати певного роду обмеження щодо лімітів а також термінов на вивiд, якi можуть серйозно відрізнятися в залежності від обраного вами способу виведення.

На сайті будь-якого букмекера важливий в тому числі i саппорт, і кажучи про 1xbet, тут ми бачимо в цілому стандартний набір способів зв’язку, який можна використати для того, щоб поспілкуватися з консультантами. Гравці можуть скористатися онлайн-чатом, що часто є найбільш зручною опцією, а також можете зателефонувати за телефоном гарячої лінії або відправити свій запит по email, що до речі кажучи, буває досить-таки зручно, особливо, якщо вам потрібно прикласти до свого звернення будь-які файли на зразок сканів документів і так далі. Втім, варто враховувати, що консультанти розмовляють англійською мовою, навіть незважаючи на те, що сам сайт 1xbet багатомовний. Втім, цілком можливо що допомогти вам зможуть, в тому числі, і російською мовою.

Зручно працювати з 1xbet і за допомогою повноцінного мобільного застосунку, який є як для Android так і для iOS пристроїв. Більш того, функціонал самого мобільного продукту практично повністю повторює набір можливостей, доступний на основному сайті. Крім того, доступна також і мобільна версія, яка справляється зі своїми обов’язками цілком непогано і також дозволяє з легкістю працювати з конторою прямо з екрану свого смартфона. Досить непогано опрацьована на 1xbet і бонусна складова, в рамках якої як нові гравці, так і вже існуючі можуть отримати приємні бонуси та акції для себе. Все це в сукупності робить 1xbet дійсно популярним букмекером, в тому числі, і серед українських гравців.

Фан Спорт

fan sport ua

Букмекерська контора Фан Спорт є черговим українським букмекером, втім, ця контора вважається більш скромним продуктом ніж той же Фаворит, однак, свої переваги звичайно ж є, в тому числі, і у цього майданчика для ставок. Давайте розглянемо цей сайт більш докладно.

Лінія подій, пропонована Фан Спорт, досить-таки непогана, причому набір доступних спортивних напрямків включає в себе, в тому числі, і досить екзотичнi дисципліни на кшталт собачих перегонів, кіберспорту, а також неспортивні події, а саме політичнi вибори і так далі. Звичайно, є можливість ставок і на найбільш популярні дивізіони футбольних ліг і інших змагань. Нарешті, Фан Спорт здатний запропонувати також і розділ казино, в якому гравці також можуть знайти покер, лотереї та інші азартні елементи. Взагалі, пропоновані ігрові можливості Фан Спорт здатні приємно здивувати багатьох користувачів, адже навряд чи хтось очікує потужний ігровий функціонал від Фан Спорт, однак він, тим не менше, присутній в ряді аспектів. Букмекерська контора працює на підставі ліцензії, виданої Кюрасао. Компанія має понад 45 наземних точок прийому ставок в Україні, а також свій сайт, який підтримує російську, англійську та українську мови.

Фінансові транзакції відбуваються за допомогою звичних платіжних методів. Для багатьох гравцiв пріоритетно використовувати Visa, Master Card, Neteller, Qiwi. Мінімальна сума операції в будь-яку сторону – 50 рублів, максимум залежить від внутрішніх лімітів платіжних систем. Заявки на виведення коштів обробляються до 24 годин. Допускається використання кріптовалютних гаманців, що по достоїнству оцінять найбільш просунуті користувачі. Таким чином, того набору, який доступний на Фан Спорт, цілком ймовірно, буде досить для безлічi рядових гравців.

Лінія Фан Спорт, як ми вже вiмітили, досить непогана i дозволяє робити прогнози, в тому числі, i на неспортивні події. Крім того, непогану лінію приємно додає і хороша розпис, яка здатна запропонувати в інших випадках до півтори тисячі різних результатів. Звичайно ж, головним чином мова тут йде про топовi футбольнi поєдинки, втім і інші події здатні запропонувати не менш багатий набір варіантів.

Говорячи про саппорт на Фан Спорт варто відзначити, що навіть ті гравці, які ще не є зареєстрованими користувачами, тим не менш, зможуть звернутися зі своїм питанням до консультантів, причому зробити це можна за допомогою онлайн чата. В цілому, консультанти відповідають досить-таки швидко, однак більш серйозні питання на кшталт зняття блокувань з аккаунта або ж у випадку з проблемами з доступом до основного сайту краще вирішувати за допомогою email. Крім того, для вирішення термінових проблем цілком непогано підійде і гаряча лінія.

На закінчення, скажімо те, що ми вже говорили на початку нашого огляду цієї букмекерської контори. Як стає відомо, українські гравці можуть віддавати перевагу не завжди виключно відомим букмекерських брендам, але також і локальні контори українського рівня здатні займати і утримувати свою нішу в цьому сегменті і Фан Спорт це підтверджує зайвий раз. Незважаючи на те, що послуги, що надаються цим букмекером не завжди можна похвалити за багатий вибір і високу якість, проте, певними переваги, які важливі для безлічі гравців, Фан Спорт володіє, що і дозволяє йому утримувати свою клієнтську базу.

Пiдсумки

Ну а в якості висновку можна зазначити, що на українському ринку ставок гравцем досутпен великий вибір букмекерських контор. У цей список входять як серйозні платформи, що користуються популярністю в усьому світі, так і локальні контори, які також здатні забрати собі солідну клієнтську аудиторію. Остаточний вибір звичайно залишиться за кожним гравцем і возможнос зробити правильний вибір вийде лише самостійно попрацювавши з різними букмекерами, порівнявши умови і обравши саме той варіант, який більше підходить вашим запитам.

В цiлому, ми бачимо, що у кожного букмекера є свої переваги, які можуть зацікавити певні категорії користувачів. Так, Фаворит цілком ймовірно більше підійде тим гравцям, які звикли довіряти більше відомим брендам в своїй країні. Так, Фаворит хоч і не є світовим лідером, однак, на територію України саме ця контора здатна похвалитися досить непоганою популярністю. Набір пропонованих послуг у Фаворит також цілком непоганий. Водночас, часто трапляється і так, що куди менш відома контора начебто виявляється здатна запропонувати дійсно якiсний вибір як в рамках пропонованих подій, так і по за якістю зручності роботи з конторою. В цьому плані Фан Спорт виглядає вельми привабливо, підтримуючи, в тому числі, і мало популярні спортивні напрямки. Нарешті, говорячи про світових лідерів, доступних українським гравцям, тут стоїть звичайно вiдзначити 1xbet, і ті любителі ставок на спорт, які вважають за краще робити прогнози на сайтах перевірених ресурсів зі світовим ім’ям, цілком ймовірно, віддадуть перевагу саме цьому букмекерові і будуть задоволені запропонованим набором опцій. У будь-якому випадку, як уже було відзначено вище, у кожного майданчика є свої переваги, які підійдуть конкретним користувачам, тому для того, щоб краще визначити який сайт підійде саме вам, цілком ймовірно, що найбільш розумним рішенням буде самостійно спробувати функціонал кожної платформи.

Ну і нарешті в кінці нашого огляду ми хотіли б застерегти вас від необдуманих ставок. Пам’ятайте, що кожен раз, коли ви ставите гроші на спорт Ви практично віддаєте їх на волю випадку, адже в ставках дуже багато що може вирішити удача, а значить, навіть якщо Ви добре розбираєтеся в будь-якому виді спорту це зовсім не є гарантією успішного прогнозу. Саме тому ніколи не ставте більше грошей, ніж ви можете дозволити собі втратити. Крім цього вмійте вчасно зупинитися i не піддавайтеся азарту.