Огляд БК Зенит / зенит вин

Bonus

Перевірте пропозиції на сайті

Overview
  Play now

  Букмекерська контора Зенiт Бет є досить популярним місцем для ставок серед українських гравців, втім, до статусу лідера світового ринку цієї конторі, звичайно ж, далеко, однак, даний ресурс на нього особливе не претендує, задовольняючись своєю нішею, і пропонуючи клієнтам сервіс цілком гідного рівня з оглядкою на локальні умови. Отже, давайте детальніше поговоримо про цю контору і визначимо які саме переваги дозволяють Зенiт Бет не просто залишатися на плаву, але також і утримувати хорошу клієнтську аудиторію.

  Pros / Cons
  • Відмінна пропозиція ставок у прямому ефірі
  • Жодної вітальної пропозиції
  • Низькі шанси

  Сайт та реєстрація

  zenit win hp

  Оформлення сайту Зенiт Бет багато в чому схоже з традиційним шаблоном, який використовує безліч букмекерських контор. Так, центральне місце займає вікно з найближчими поєдинками, причому, тут же відображаються і коефіцієнти на основні результати на зразок перемоги або поразки. Верхня панель заповнена основними органами управліннями, в які входять кнопки лайв розділу, новин статистики i так далі. Зліва ми цілком очікувано бачимо лінію, в якiй досить непоганий набір підтримуваних напрямків, якого вистачить для самих різних категорій гравців. Внизу сайту ми бачимо короткий опис про самого букмекера, а ще нижче перелік підтримуваних платіжних платформ, а також посилання на сторінки в соціальних мережах. У верхньому куті гравці побачать кнопку авторизація або реєстрації, а зареєстровані клієнти виявлять вікно з інформацією по своїм прогнозам. В цілому, інтерфейс повністю зрозумілий і інформативний, та складностей з навігацією не повинно виникнути, як у нових гравців, так і тим більше у клієнтів зі стажем. Скористайтеся нашим ексклюзивним Промокод БК Зенит для останніх пропозицій!

  Лінія і коефіцієнти

  Пропонована Зенiт Бет лiнiя цілком задовільна і відповідає запитам далеко не вибагливих гравців. Більш того, тут присутня досить непогана розпис, що укупі з середніми коефіцієнтами дозволяє зробити висновок про те, що платформа особливо не поступається своїм конкурентом, а деяких аспектах здатна запропонувати клієнтам саме ті умови, які вони шукають. Взагалі, серед пропонованих подій є в тому числі і далеко не найпопулярніші спортивні дисципліни, а також зовсім екзотичні на вітчизняному ринку варіанти, які по достоїнству оцінять гравці, які люблять різноманітнiсть.

  Депозит і вивiд

  Підбірка платіжних платформ на Зенiт Бет цілком стандартна для абсолютної більшості букмекерських контор самого різного рівня. Так, тут ми бачимо підтримку популярних платіжних систем, наприклад Qiwi, Яндекс Грошi і так далі. Звичайно ж, підтримуються пластикові карти типу MasterCard або Visa. Більш того, для депозиту цілком підходить і мобільний оператор, а вірніше ви можете використовувати баланс свого рахунку. Комісії при депозиті не стягуються, а самі транзакції відбувається практично миттєво. Що стосується виплат виграшу, то тут отримати свої гроші можна за допомогою все тих же способiв, що ми перерахували і для депозиту. Як правило, для виведення потрібно від 1 до 3 днів. Взагалі, деякі гравці рекомендують знімати гроші дрібними сумами, посилаючись на те, що при замовленні великої суми можуть виникнути певні труднощі. Ніяких додаткових комісій при виведенні коштів користувачу сплачувати також не доведеться. Взагалі, зазначені нами ліміти можуть істотно відрізнятися для різних платіжних систем, як в більшу, так і в меншу сторони.

  Опції для мобільних пристроїв

  Що стосується можливостей для роботи з Зенiт Бет з мобільного, то тут цілком очікувано задовольнятися доведеться виключно мобільної версією, оскільки контори такого рівня рідко можуть запропонувати повноцінний мобільний застосунок. Втім, і мобільна версія досить непогано справляється зі своїми обов’язками. Більш того, мобільний сайт російськомовний, і деякі гравці зовсім схильні досить високо відгукуватися про цей мобільний продукт. Звичайно, такої зручності, яку мiг би надати повноцінний мобільний застосунок від мобільного сайту очікувати не варто, проте в разі вимушеної необхідності зробити свій прогноз зі смартфона або планшета, цей продукт підійде і повинен без проблем впоратися з покладеними на нього функціями.

  Саппорт

  Про службу підтримки користувачів БК Зеніт Вiн існують досить суперечливі відгуки. Так, деякі гравці вкрай негативно відгукуються про роботу саппорта. Зокрема, серед скарг відзначається, що консультанти дуже довго відповідають на прості запитання. Більш того, саппорт може залишити звернення користувача і зовсім без уваги, що здатне значно негативно вплинути на репутацію цієї контори. Взагалі, що стосується безпосередньо способів зв’язку з консультантами, то тут набір стандартний: лайв чат, телефон, а також email. Цікаво, що є й такі клієнти, які добре відгукуються про роботу підтримки, так що якісь однозначні висновки зробити, навряд чи, вийде. Звичайно, не зайвим перед зверненням до сапорту буде вивчити FAQ розділ, але якщо вам все ж доведеться спілкуватися з консультантами, то ви самостійно зможете оцінити, наскільки адекватно працює служба підтримки користувачів і наскільки задоволеними ви залишитеся після спілкування з працівниками контори. У будь-якому випадку, ви маєте право звернутися до сапорту і в інтересах контори запропонувати якісний сервіс, в тому числі, і в тих аспектах, які стосуються службу підтримки користувачів.

  Висновок

  У підсумку, ми бачимо, що букмекерська контора Зеніт Вiн цілком виправдано користується певною популярністю серед гравців з України. Цьому сприяє непогана лінія, гідна розпис, а також хороша підбірка платіжних платформ. В цілому, Зеніт Вiн пропонує вельми усереднені значення за всіма параметрами, що в той же час є його відмінною рисою і привертає гравців. Так, існують певні нарікання на службу підтримку користувачiв, однак, багато гравців залишають без уваги цей момент і залишаються цілком задоволеними запропонованим функціоналом контори. В цілому, працювати iз Зеніт Вiн зручно і за допомогою мобільної версії, і це також додає певний комфорт при роботі з букмекером. У будь-якому випадку рекомендувати цю контору можна буде тим гравцям, які не висувають серйозних вимог перед букмекером і готові задовольнитися вельми усередненими значеннями по самих різних параметрах укупі з непоганим сервісом.

  У будь-якому випадку гравцям варто дуже добре розуміти, що в ставках на спорт найголовніше обережність і ніколи не можна робити ставку на ту суму, яку вам не шкода втратити. Грайте відповідально і пам’ятайте, що збереження ваших грошей залежить виключно від вас самих. Умійте вчасно зупинитися і знати свою міру.

  Перевірте пропозиції на сайті