Фаворит Україна

favourit
Bonus

Ставка без риска до 10 EUR!

Overview
  Play now

  На українському ринку ставок представлена досить велика кількість букмекерських контор, які займають високі місця в світовому рейтингу. Однак непоганою популярністю користуються і місцеві БК, які пропонують гравцям послуги досить високої якості.

  Одним з лідерів серед українських майданчиків для ставок, є букмекер Фаворит, який в певній мірі відповідає своїй назві. Маючи цілий ряд особливостей, контора в цілому відповідає вимогам гравців, що ось уже протягом багатьох років забезпечує стабільний приріст нових клієнтів.

  Щоб отримати більш повне уявлення про букмекерську контору, необхідно оцінити такі основні параметри як лінія і розпис, бонусні пропозиції, наявність і зручність мобільної платформи, які дуже часто є вирішальними при виборі платформи для ставок.

  Pros / Cons
  • Повністю ліцензований в Україні
  • 10 € пропонуються
  • Найкращі шанси на футбол
  • Без бонусу за депозит

  Сайт та реєстрація

  Ті клієнти букмекерських контор, які звикли віддавати перевагу якості колірного оформлення головного порталу, навряд чи, зможуть оцінити зовнішній дизайн ігрової платформи, яка виглядає досить просто, не маючи ніяких оригінальних рішень. Однак це ні в якій мірі не впливає на функціонал і якість БК в цілому. Простий і зручний інтерфейс цілком доступний як гравцям зі стажем, так і користувачам, які роблять свої перші ставки. Зовні головна сторінка виглядає досить шаблонно і практично нічим не відрізняється від оформлення офіційного сайту більшості букмекерських контор. Зліва традиційно розташована лінія з доступними видами спорту. У верхній частині екрану, в окремому блоці знаходиться статистика минулих подій. Також тут можна знайти інформацію, пов’язану з умовами і особливостями поповнення рахунку.

  Процедура реєстрації на сайті букмекера стандартна і, навряд чи, може викликати будь-які труднощі у користувачiв. Не варто забувати про те, що при заповненні анкети необхідно вказувати тільки достовірну інформацію і не допускати помилок, оскільки при виведенні першого виграшу, гравець повинен буде пройти верифікацію. Також для ідентифікації особи клієнт повинен буде представити копії документів, виконані в кольорі.

  Лінія і коефіцієнти

  Букмекерська контора Фаворит пропонує гравцям досить непогану лінію. Однак дана пропозиція зможе задовольнити далеко не всіх клієнтів. Більшість контор, конкуруючих з Фаворит, надають гравцям ширші можливості у виборі видів спорту. Таким чином, можна говорити про те, що лінія не є перевагою БК, хоча і підійде для рядового відвідувача ігрового майданчика. Live-розділ також має досить обмежене число варіантів для розпису.

  І все ж Фаворит має свій набір переваг. Не потрібно забувати про те, що букмекерська контора Фаворит однією з перших почала приймати ставки на події, що не належать до світу спорту.

  Що стосується коефіцієнтів, то більшість конкурентів відрізняються більш цікавими пропозиціями. І хоча багато гравців вважають дану опцію однією з визначальних при виборі БК, такий підхід не зовсім правильний. Побачити відчутну різницю можна тільки при дуже великих ставках, що трапляється досить рідко. У всіх інших випадках різниця буде мінімальною.

  Депозит і вивiд

  Для внесення грошей на свій рахунок клієнти БК Фаворит можуть використовувати найбільш популярні способи. Зробити це можна за допомогою пластикових карт міжнародних платіжних систем VISA або MasterCard, виданих одним з банків, що працюють на території України. Також внести кошти можна за допомогою електронних гаманців QIWI і WebMoney. При цьому поповнити рахунок можна у будь-якій валюті, на відміну від банківських карт, коли дана операція можлива тільки в гривнях.

  Для виведення коштів, гравцям доступні ті ж варіанти, що і при поповненні. Єдиною відмінністю є деякі обмеження. Для зняття грошей може знадобитися до трьох робочих днів, однак якщо сума виграшу значна, цей термін може збільшитися. Крім цього букмекер при першому виведенні, вимагатиме від гравця пройти процедуру верифікації, для чого буде потрібно не менше одного дня. Істотним недоліком букмекерської контори є те, що в разі частих виграшів гравцю можуть урізати коефіцієнти ставок на події.

  Опції для мобільних пристроїв

  Для багатьох нових відвідувачів букмекерської контори Фаворит є повною несподіванкою наявність повноцінного мобільного застосунка, доступного власникам смартфонів і гаджетів, які працюють на Android. Причина такої реакції полягає в тому, що дана опція властива більшим майданчикам, які нині займають високі місця в світовому рейтингу, в той час як Фаворит не має великої популярності за межами України. Мобільний застосунок, за відгуками гравців, є досить якісним і дозволяє не тільки робити ставки і поповнювати депозит. З його допомогою клієнти БК можуть переглядати підсумкові результати минулих матчів. На даний момент немає інформації про те, чи планує букмекер створення мобільного застосунку для пристроїв, що працюють на iOS, однак уже сама наявність такого продукту говорить про достатньо високий рівень букмекерської контори. Застосунок повністю повторює весь функціонал головного порталу і має зручний і якісний інтерфейс, що є додатковим аргументом для залучення нових гравців.

  Саппорт

  Вибираючи майданчик для ставок, гравці велику увагу приділяють наявності якісної служби підтримки користувачів. Клієнти букмекерської контори в разі виникнення питань або будь-якої спірної ситуації, мають можливість, в будь-який момент звернутися до саппорту, заповнивши форму зворотного зв’язку або зателефонувавши по телефону. Крім цього можна звернутися через акаунт, зареєстрований в одній із соціальних мереж, де у букмекера є особисті сторінки. Ще недавно єдиним доступним способом звернення до саппорту була електронна пошта, в результаті чого очiкування на отримання відповіді йшло цілими днями, а часом і тижнями.

  Висновок

  Підводячи підсумки огляду букмекерської контори Фаворит, можна з упевненістю говорити про те, що для отримання послуг належного рівня, українським гравцям зовсім не обов’язково звертатися до лідерів світового ринку ставок. Вітчизняні букмекери цілком в змозі запропонувати умови, які задовольнять основну масу клієнтів, хоча найбільш вимогливі гравців, звичайно ж, захочуть більшого. І якщо ще недавно Фаворит критикували за досить низький рівень послуг, що надаються, то вже сьогодні, зробивши необхідні висновки, букмекерська контора має хорошу репутацію і користується непоганою популярністю у гравців. Скористайтеся нашим ексклюзивним Фаворит промокод для останніх пропозицій!

  Майте на увазі, що дуже важливо, роблячи ставки, передбачити всі можливі ризики. Не варто забувати про те, що букмекер просто надає площадку для ставок і ніяк не впливає на результат подій в світі спорту і шоу-бізнесу. До процесу гри необхідно ставитися з усією відповідальністю і в разі невдачі не варто намагатися відігратися за всяку ціну. Ніколи не можна перевищувати встановлений ліміт коштів, виділених для гри. Завжди потрібно вміти вчасно зупинитися і зробити паузу, якщо вам не щастить.

  favourit

  Ставка без риска до 10 EUR!