Огляд букмекерської контори Фонбет

Фонбет
Bonus

До 10 000 ₽

Overview
  Play now
  Pros / Cons
  • Високий бонус привітання
  • Преміум мобільний додаток
  • Повністю ліцензований
  • Немає прямих трансляцій

  Дизайн та оформлення сайту

  Потрапляючи на сайт букмекерської контори Фонбет, ми, звичайно ж, в першу чергу, стикаємося з зовнішнім оформленням цього ресурсу. Давайте подивимося, чем нас може здивувати дизайн ресурсу і які висновки можна зробити про візуальну складову в цілому. У центральній частині ми бачимо найближчі очікувані події з найбільш популярних видів спорту. Втім, якщо ви хочете змінити спортивний напрямок або знайти цікаві для вас матчі, в верхній частині екрану розташована кнопка «лінія». До речі кажучи, ви можете в будь-який момент переключитися на лайв розділ, клікнувши на відповідний перемикач на головній сторінці. Однак, повернемося до верхньої панелі. Там крім лінії розташувалися i інші органи управління, наприклад, вкладка з застосунками, особлива секція кіберспорту, статистика і результати, а також вкладка з актуальними акціями. У правій верхній частині екрану красується кнопка реєстрації, проте, якщо ви вже стали клієнтом Фонбет і зробили ставки, то ваші прогнози будуть відображатися саме там. У правому нижньому кутку розташувалася клавіша ініціації онлайн чату з консультантами служби підтримки користувачів. В цілому, можна зробити висновок, що основні органи управління на Фонбет схожі з типовим розташуванням головних елементів у інших букмекерських контор, так що сайт схожий на інші ресурси для ставок. Внизу ви можете знайти інформацію про підтримувані платіжнi платформи, а також перейти в FAQ розділ або переглянути відомості про букмекерську контору.

  Реєстрація на Фонбет

  Звичайно, обов’язковою умовою для роботи з букмекером є реєстрація аккаунта нового користувача. Досвідчені гравці, навряд чи, виявлять щось складне при реєстрації на Фонбет, втім, навіть новачки, скоріше за все, легко розберуться з тим, як завести аккаунт на цьому сайті. Отже, ми вже розповіли, де знаходиться кнопка реєстрації, а зараз більш детально говоримо про те, що буде після того, як ви її натисните. Цілком очікувано перед вами відкриється форма реєстрації, яку необхідно заповнити інформацією про себе. Відразу застережемо вас про те, що вказувати необхідно виключно достовірні дані, оскільки розбіжність імені користувача та імені власника банківської карти, яку ви прив’яжіте до свого облікового запису для виведення коштів, найімовірніше призведе до неможливості отримання ваших грошей в разі виграшу. В цілому, ніяких підводних каменів в реєстрації на Фонбет немає. Більш того, ви можете вибрати один з безлічі способів створення аккаунта. Звичайно ж, зареєструватися на основному сайті можна через комп’ютер на основному ресурсi Фонбет, однак, подбайте заздалегідь необхiднiсть підтвердження своїх персональних даних. Втім, є на Фонбет і вельми незвичайний момент. Так, система запропонує вам вибрати або карту Фонбет або QIWI гаманець. Вибравши відповідний вам варіант, залишається вказати паспортні дані, а по завершенні заповнення анкети вам прийде лист на електронну пошту з номером рахунку і паролем для входу. Більш того, ви можете зареєструватися на Фонбет через мобільний застосунок, як на iOS, так і на Android. Нарешті, створити обліковий запис можна і в мобільному продукті для Mac пристроїв.

  Депозит і виведення коштів

  Для депозиту і виведення коштів Фонбет передбачив безліч популярних в Росії і СНД платіжних систем, причому багато з них ресурсiв можуть бути використані як для поповнення балансу, так і для зняття коштів з вашого рахунку. Всього для депозиту є близько 10 опцій, в число яких входять, звичайно ж, банківські картки, а також платіжні системи, на кшталт Яндекс грошей. Поповнити баланс можна і за допомогою рахунку свого мобільного, а також букмекер пропонує і функцію Apple Pay. Загальний список доступних платіжних рішень ви знайдете в особистому кабінеті. Мінімально поповнити свій рахунок можна на 100 руб., причому це правило працює для всіх платіжних систем. Максимум же залежить від обраного платіжного рішення. Що стосується виплат, то тут транзакції здійснюється, як правило, протягом 3 годин. Більш того, Фонбет самостійно оплачує комісії за транзакції. Нарешті, не забувайте про те, що в певних випадках гравці повинні будуть сплатити податок. Скористайтеся нашим ексклюзивним Промокод ФОНБЕТ для останніх бонусів!

  Лінія і ставки

  На Фонбет гравці можуть знайти більше 15 доступних видів спорту, в тому числі, як ви пам’ятаєте, в цей список входить і кіберспорт. Крім того, букмекер пропонує зробити прогноз і на неспортивні події, на кшталт шоу-бізнесу. Однак, говорячи більш детально про спортивні дисципліни, то тут представлені не тільки топові європейські чемпіонати, але і не користуються великою популярністю у більшості гравців нижчі дивізіони. Розпис на Фонбет в пре-матчі в цілому вище середньої, однак, це актуально, головним чином, для популярних футбольних подій. А ось що можна сказати з упевненістю, так це те, що розпис в лайвi дійсно перевершує середньоринкові значення. Навіть на мало популярні матчі в сегменті лайв Фонбет здатний запропонувати цікаві цифри. Ставки в середньому розраховуються за 10 хвилин. Фонбет використовує власні розробки в плані софта, а для мобільних пристроїв букмекер підготував повноцінний застосунок, причому є вiн не тільки для Android і iOS девайсів, але також гравці можуть скористатися ним і на Mac пристроях. Нарешті, ніхто не відміняв мобільну версію сайту, яка також доступна на Фонбет. Саппорт на сайті працює в цілодобовому режимі, і, звичайно ж, розмовляє російською мовою, однак, відгуки про цю складову контори не завжди однозначні і нерідко можна зустріти скарги на некоректну роботу консультантів.

  Підсумки

  Як резюме можна зробити висновок про те, що Фонбет, безсумнівно, є однією з найбільш популярних букмекерських контор, доступних російськомовним гравцям. Це обумовлено цілим рядом ключових особливостей, в список яких входять гідна лінія, відмінний набір опцій по роботі з фінансами, а також комфортний мобільний застосунок. Цікава також і бонусна складова букмекера, з якої, цілком ймовірно, не зайвим буде ознайомитися новачкам, адже для них букмекер підготував вітальну пропозицію. Втім, в мережі можна зустріти нарікання щодо якостi роботи служби підтримки користувачів. У будь-якому випадку, для того, щоб зрозуміти, наскільки цей букмекер підходить саме вам, найкраще спробувати зробити кілька дрібних ставок самостійно, що дозволить вам краще освоїтися на платформі і визначити, чи підходять вам умови, які пропонує Фонбет.

  Однак, пам’ятайте, що ставки це завжди азарт. Саме тому ніколи не ставте більше тієї суми, яку готові дозволити собі втратити. Грайте обережно і вмійте вчасно зупинитися. У ставках це головне.

   

  Фонбет

  До 10 000 ₽