1xbet Україна

1xbet ua
Bonus

4000 UAH Бонус на безкоштовну ставку

Overview
  Play now

  Серед любителів ставок на спорт в Україні, букмекерська контора 1xbet користується заслуженим авторитетом і досить великою популярністю, що незмінно позначається на постійному зростанні числа шанувальників. Щоб зрозуміти, в чому полягає такий інтерес до букмекера, необхідно провести аналіз тих пропозицій і послуг, які можуть зацікавити як гравця, що робить свої перші прогнози, так і користувача з солідним стажем. Тут важливо розглянути не тільки пропоновану лінію і розпис. Будь-якому відвідувачу контори буде цікаво дізнатися щодо привітальних пропозиціях і бонусної політики в цілому, способiв поповнення депозиту і виведення коштів, а також про роботи служби підтримки користувачів, доступного функціоналу і якості інтерфейсу. Для більшості клієнтів БК дуже важливо отримати відповідь на питання про наявність мобільної версії або мобільного застосунку, оскільки даний параметр дуже часто є вирішальним при виборі майданчика для ставок.

  Pros / Cons
  • Найкращі шанси
  • Пряма трансляція
  • Преміум мобільний додаток
  • Погана підтримка клієнтів

  Сайт та реєстрація

  Головна сторінка порталу 1xbet виконана в класичному стилі, який використовує більшість букмекерських контор. Строгий дизайн з переважанням темно-синіх тонів, повна відсутність будь-яких оригінальних рішень, являє собою саме той мінімум, який дозволяє досить швидко орієнтуватися на сайті БК і при цьому не втомлює очi.

  У лівій частині екрана розташований блок з найбільш популярними і очікуваними подіями. Також тут знаходиться досить широка лінія різних видів спорту, доступними клієнтам контори. У центрі екрана в спеціальному розділі, представлена ​​інформація про матчі в режимі реального часу. Вгорі головної сторінки розташовані кнопки управління і блок реєстрації на сайті 1xbet.

  Зареєструвати аккаунт можна одним з 4 способів, які пропонує букмекер. Перший варіант, це так звана реєстрація «в один клік». Також для максимально швидкої реєстрації можна використовувати номер мобільного телефону. Ще одним з найбільш популярних способів, є реєстрація через особисту сторінку в одній з соціальних мереж. І нарешті, найпоширенішим є спосіб реєстрації за допомогою діючої електронної пошти. Дана процедура є досить простою і найчастіше, не викликає будь-яких ускладнень у нових клієнтів букмекерської контори. Створюючи акаунт, гравцю необхідно вказати валюту, в якій буде проводитися поповнення депозиту і виведення коштів. Даний пункт вимагає відповідального підходу, оскільки змінити зазначені параметри в майбутньому буде досить проблематично.

  Лінія і коефіцієнти

  Як вже було сказано вище, букмекерська контора пропонує широку лінію з різних видів спорту. До уваги гравців представлено понад 40 спортивних дисциплін. У правій частині екрана є блок, в якому вказані найбільш очікувані події і коефіцієнти. Клієнти 1xbet протягом одного дня можуть робити ставки на тисячі різних матчів. На кожне із запропонованих подій передбачена як основна, так і додаткова розпис. Досить цікаво виглядають деякі особливі пункти, включені букмекером в свою лінію. Великий інтерес у користувачів викликає так званий Live-розділ, який передбачає цілий ряд унікальних опцій, в число яких входить такий популярний останнім часом серед гравців і букмекерів, напрямок, як кіберспорт.

  До переваг ігрового майданчика, безсумнівно, можна віднести коефіцієнти на різні події. У більшості випадків їх значення перевищують середньоринкові показники, запропоновані конкурентами. Незважаючи на те, що побачити відчутну різницю можна тільки при здійсненні дуже великих ставок, що зустрічається вкрай рідко, для багатьох гравців, даний показник має вирішальне значення при виборі букмекерської контори.

  Депозит і вивiд

  1xbet надає гравцям величезний вибір можливостей щодо внесення коштів на рахунок і вивiд виграшу. Вся інформація представлена ​​в розділі «Платежі» на сайті контори. Фінансові операції можна здійснювати, використовуючи пластикові картки міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard, електронні гаманці QIWI, WebMoney, за допомогою послуги інтернет-банкінгу, а також за допомогою популярного сьогоднi рішення у вигляді криптовалюти. При здiйсненнi депозиту, кошти на рахунок гравця приходять миттєво, при цьому ніяких комісій не передбачено. Завдяки використанню функції «геолокація», букмекер автоматично вибере і запропонує клієнту всі доступні способи внесення коштів, що діють в конкретному регіоні.

  При знятті виграшу необхідно враховувати той фактор, що вивести гроші вийде тільки тим способом, який був використаний при поповненні рахунку. Тому, якщо баланс був поповнений за допомогою банківської карти, отримати виграш на електронний гаманець не вийде. Також потрібно враховувати, що при знятті, гроші на електронний гаманець надходять протягом декількох хвилин, в той час як для отримання коштів на банківську карту може знадобитися кілька робочих днів. Комісії за виведення грошей сплачує букмекерська контора.

  Опції для мобільних пристроїв

  Власники смартфонів і гаджетів в Україні, які працюють на iOS і Android, можуть робити ставки в 1xbet, використовуючи мобільний застосунок. Крім того, даний продукт підтримує Java. Мобільний застосунок є досить зручним і дублює весь функціонал ігрового майданчика, доступного в браузерної версії. З його допомогою гравець може робити ставки і отримувати всю необхідну інформацію про події, перебуваючи в будь-якому місці, де є доступ до інтернету. Майже всі користувачі відзначають високу швидкість і зручний інтерфейс мобільного застосунку, що дозволяє економити час при здійсненні ставок.

  Саппорт

  Вибираючи майданчик для ставок, гравці в першу чергу, звертають увагу на зручність і якість послуг, що надаються. Одним з визначальних параметрів є наявність кваліфікованої служби підтримки користувачів, куди клієнт в будь-який час може звернутися і отримати відповідь на запитання. Даний сервіс букмекерської контори 1xbet працює цілодобово, в режимі 24/7. Звернутися до служби підтримки можна за допомогою повідомлення, відправленого з особистого кабінету, зателефонувавши на номер контактного телефону гарячої лінії або надіславши листа на адресу електронної пошти. Крім того, відповідь можна отримати, заповнивши спеціальну форму зворотного зв’язку, в відповідному розділі на порталі букмекера. Досить великий інтерес у гравців викликає онлайн-чат, де можна швидко отримати всю необхідну інформацію, відкривши діалог з консультантом. Судячи з відгуків в інтернеті, саппорт 1xbet, надає досить якісні послуги і користується непоганою популярністю у гравців.

  Висновок

  1xbet ua

  Підводячи підсумки огляду, можна з упевненістю говорити про те, що один зі світових лідерів на ринку ставок, букмекер 1xbet, має велику клієнтську аудиторію на Україні. В якості основних переваг букмекерської контори виділяють величезну лінію, прекрасну розпис і привабливі коефіцієнти, які іноді перевищують середньоринкові показники. Особливо хочеться виділити мобільний додаток, що володіє високою якістю і функціоналом і непогані відгуки на адресу служби підтримки користувачів.

  Деяку незручність доставляє обов’язкова процедура верифікації, що втім, не можна віднести до недоліків, оскільки вона є стандартною у всіх букмекерських конторах. Також деякі гравці скаржаться на те, що в разі регулярних виграшів, букмекер може урізати коефіцієнти таким клієнтам. Скористайтеся нашим ексклюзивним 1xbet Промокод для останніх бонусів!

  В цілому можна говорити про те, що 1xbet є досить комфортним майданчиком для ставок на спорт. Але це зовсім не означає, що кожна ставка принесе гравцеві бажаний результат. Ставки – це завжди ризик, і відповідно він повинен бути виправданий. Кожен гравець повинен тверезо оцінювати свої фінансові можливості і ніколи не перевищувати встановлений для себе ліміт. Грати потрібно обережно, і найголовніше вміти вчасно зупинитися, а не намагатися виграти за будь-яку ціну.

  1xbet ua

  4000 UAH Бонус на безкоштовну ставку